sobota, 7 grudnia 2013

Wyniki konkursu

Chciałam Wam podziękować, za liczny udział w zabawie no i Wasze pomysły! Czytałam kilka razy i miałam z tego niezły ubaw. Postanowiłam zebrać w całość to co napisaliście.

Waszym zdaniem:
Co w wolnym czasie robi Święty Mikołaj??
Przegląda oferty miejsc wypoczynkowych, najbardziej chyba przypasowały m Bahamy. Tam pije, pije dużo, w sumie tylko pije drinki z parasolkami, a no jeszcze trzyma za kolano Panią Mikołajową, "produkuje" z nią małe Mikołajki oraz Elfy ( ??!!? :)?), ma czas także na skok w bok....ze Śnieżynką. Śpi, wyleguje się, pakuje na siłce...
Po powrocie siedzi przy kominku, pije kawę na zmianę z kakao oraz zajada pierniki i co tylko ma w lodówce...bo ciągle do niej łazi. Jak mu za duży brzuch urośnie to próbuje zrzucić go z Chodakowską, co by się zmieścić w kominy...nawet te, których mieszkania nie posiadają. Testuje zabawki, gra w pokera z Elfami, w piłkę nożną, czyta listy z grzańcem w ręce, próbuje zaciągnąć kredyty na prezenty, dogląda reniferów, ale najważniejsze: na sam koniec zbiera wszystko w całość i dostarcza Naszym pociechom upragnione prezenty bo wie, że dzieci to Nasze największe skarby.

Koooniec

Jest jedna osoba, która otrzymuje nagrodę główną, ale postanowiłam przyznać dwie nagrody dodatkowe, taki mały prezent ode mnie :)

Komin i kolczyki otrzymuje:
PANI GRAŻYNA KUJAWA

Nagrodę dodatkową otrzymuje:
PANI MONIKA PAJEWSKA ORAZ WIKTORIA KINGA (FABULOUS CHRISTMAS)

Serdecznie gratuluję!
Bardzo proszę o Wasze adresy. Podsyłajcie na maila: kontakt@talulla.pl


Ściskam
Karina

2 komentarze:

  1. No, no;-) Mało zdrowy tryb życia ma ten Święty;-) Fajnie się czytało, aż humor się człowiekowi poprawia:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. O rany ale się cieszę to moje pierwsze wygrane candy <3 ale super :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny :) Mam nadzieję, że spędziłeś miło czas. Zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...