środa, 20 stycznia 2016

W pokoju starszaka

Post piszę łohohoooo, z tydzień już. Jest jeszcze kilka rzeczy, które robię z tydzień...albo pół roku ;D Jaka satysfakcja jest, jak w końcu zamknie się jakiś zaległy temat, szkoda tylko, że w miejsce jednej skreślonej z listy rzeczy wpadają trzy kolejne...
Obecne opóźnienie mam z powodu wirusa, którym - stałym i niezmiennym zwyczajem - podzieliły się dzieci w przedszkolu z moim synem :) Tak więc stukając w klawiaturę nasłuchuję kaszlącego S. Sytuacja u nas bardzo dobrze znana, od półtora roku, więc nic dodawać już nie trzeba. 
Posta piszę tydzień, a piszę o dodatkach, jakie zagościły w pokoju wspomnianego S. W planach jest jeszcze masę rzeczy, ale znając siebie, swój mocno ograniczony czas - chwilę to potrwa. Jest przecież jeszcze pokój D. On przecież też chce :)Trzymajcie się zdrowo :))
Karina

8 komentarzy:

 1. Skąd ja to znam, że trudno coś zrobić raz a nie z kilkukrotnym podejściem - a pokoik starszaka do pozazdroszczenia:) te literki są śliczne:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Dzięki. Sporo pracy ale zadowolenie rekompensuje całą resztę.
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Małymi kroczkami do przodu, efekt ciekawy :D u mnie akurat mikstura na przeziębienie, wzmocnienie, może się przyda :D Pozdrawiam Majka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas to samo. Pijemy cała rodziną, choć strasznie paskudnego wirusa przyniósł tym razem S z przedszkola i sam skończył antybiotykiem. Trudno, następnym razem będzie lepiej.
   Życzę zdrowia :)

   Usuń
 3. fajne te litery, zawsze to jakoś ten pokój taki spersonalizowany ....ale też tak mam, kilka nowych pomysłów na zmiany, a czasu brak, bo tu, tam....nic, poczekam aż mi się zachce. Gwiazdy ...ha, też mamY, hoo, już tyle czasu, że o nich zapominam, ale lubię, dodają uroku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam mu coś innego dać, ale on się uparł na gwiazdy :) Wszystko co mu robię to wybiera tkaniny w gwiazdy, tak lubi :) A niech ma, w końcu to jemu ma się podobać ;)

   Usuń
 4. Efekt piękny, widać, ze bardzo czasochłonne, ale warto było! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam takich biegających ciągle czasospowalniaczy więc chwilę mi to zajęło, a dla drugiego litery też czekają...ale będą, w końcu będą ;)
   Dziękuję i pozdrawiam

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny :) Mam nadzieję, że spędziłeś miło czas. Zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...